ZigBee Smart Light Switch 10A EÚ Stenu Prepne Diaľkové Ovládanie Inteligentných Domov Funguje Odtieň Alexa

ZigBee Smart Light Switch 10A EÚ Stenu Prepne Diaľkové Ovládanie Inteligentných Domov Funguje Odtieň Alexa

SKU: b907

Nový produkt

€23.82 €14.77
Štítky: pre domáce, livolo prepínač, mini sonoff, prepnite položku wifi, drôtený nástenný spínač, nintendo prepínač controlers, odtieň gradient, elektrický spínač pomocou časovača, tuya zigbee, programátor alexa.

Pred Kúpiť

Skontrolujte prosím váš domov elektroinštalácie,To ZigBee prepínač vyžaduje Netrual line a Live linky oboch(L a N port oboch vyžaduje).

Špecifikácia

Typ: 1/2/3 Gang ZigBee Tlačidlo Prepnúť Materiál: Flame-odolný ABS+PC Položka Farba: Biela/Zlatá/Podiel/Čierna Vstupné Napätie: AC 100V-240V, 50/60HZ Bezdrôtové:ZigBee 3.0 Podporované OS: Android a iOS Napájanie: Neutrálny a Live wire(L a N port vyžadovanú) Práca Temp.: -40~60 °C

Úvod

ZigBee Smart Switch je jednoduchý na používanie a jednoduché pripojenie k vášmu kompatibilnému smart hub. Spustiť váš domov o rozvrhu automatizácie lampy, ktoré používate každý deň, a ovládať ich pomocou vášho smartphonu alebo tabletu. Vytvárať plány a automations zase vašom zariadení zapnuté a vypnuté, keď potrebujete.

Nezávislé kontrolované

Každý jednotlivec tlačidlo môžete regulovať nezávisle na Odtieň APLIKÁCIE.Na uľahčenie riadenia a kontroly každého lampa.

Časovač

Nastaviť časovač a svetlo zhasne, keď načasovanie je dosiahnutá. Môžete vytvoriť 5 min., auto-off timer, než vaše dieťa pred spaním.

Dovolenkový Režim

Využiť plánovanie funkciu, ak chcete nastaviť svoj inteligentné systémy osvetlenia pravidelne zapnúť a vypnúť, keď ste preč, takže to vyzerá, niekto je doma od votrelcov.

Typ Farby

LELLKI prepínač je jednoduchý a štýlový, a prichádza v rôznych farbách, zlatá, biela, strieborná a čierna. Môžete si vybrať akúkoľvek farbu, ktorá sa vám páči.

Ohňovzdorná Materiál

Vysoká teplota, ohňovzdorný, shell používa vysoko kvalitného materiálu PC.

Schéma Zapojenia

Poznámka: Tento Prepínač je Potrebné Neutrálny vodič!

Kroky používať rôzne portály

(1)mám Odtieň

1.Nainštalujte LELLKI prepínač potom zapnite napájanie. 2.Otvorte Odtieň aplikácie a pridať prepnúť na APLIKÁCIU.

Čo je zahrnuté

1 x ZigBee Inteligentné Tlačidlo Prepnúť 1 x Príslušenstvo 2 x Skrutky 1 x užívateľská príručka


 • Napätie: AC100-240V
 • Číslo Modelu: S200
 • Prevádzková Vlhkosť: ≤95%
 • Bezdrôtové Typ: Zigbee 3.0
 • Typ Výberu: Light Switch 1/2/3 gang
 • Špecifikácia: EU
 • Práca Temp: -40~60 °C
 • Názov Značky: LELLKI
 • veľkosť produktu: 86*86*35mm
 • Výkon záťaže: 10A MAX 2200W
 • farba: Biela
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Materiál: Plameň-odolný ABS+PC
Sgl Temp 2020-08-19 Fast delivery and switches are fully compatible with Smartthings. Will buy again. 5/5
Bogat Denis 2020-11-10 Works with HUE bridge! Perfect! 5/5
Maxegorov2009 2021-01-27 The light switch is very good and aesthetic and comes in a sturdy nice box. I have installed and using it now without a problem with Hue bridge. Even if there is no connection to the Hue bridge, you can continue to use it. Inside there is even a microswitch to turn off switch's LED light. However a few cons for me; * The switch action is noisy. Not disturbing but noisy. * My backbox on the wall does not have mounting holes (very old house). So I had to use double sided tape on four corners to fix the switch over the backbox. 5/5
Frankyg81 2020-09-04 Good quality. Works with Philips hue hub 5/5
Poonygirl 2021-01-26 Bought to be used in combination with Lidl's Smart Home products. It works perfectly: the switch was recognized in 3 seconds by the Lidl gateway. The LED is red when the switch is ON and discreet blue when it is OFF. The OFF is easily disconnected if the switch is used in a room and the light bothers. The product seems of good quality and the manual-in English only-is very clear. I recommend this brand. I am very satisfied. I'll order some extra. Ordered 22/12/2020, received 26/01/2021. Very well packaged and protected. 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší