Pražec Sťahovák,Hmatníkom Chrániče a String Hnojív,Brúsenie Kameňa,6 Ks Gitara Luthier Nástroje Súpravy pre Gitaru Opravy

Pražec Sťahovák,Hmatníkom Chrániče a String Hnojív,Brúsenie Kameňa,6 Ks Gitara Luthier Nástroje Súpravy pre Gitaru Opravy

SKU: b667

Nový produkt

€11.89 €7.37
Štítky: skúter súprava na opravu, slanina nástroj, svetlo súprava na opravu, okno nástroje s split, súprava na opravu podlahy, cue súprava na opravu, nástroj na brúsenie reťaze, rj45 krimpovacie nástroj s tester, elektronické uhlopriečka kliešte bočné, sprievodca krúžok súprava na opravu.

Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami!

[PRAŽEC SŤAHOVÁK] - Na Pražec Sťahovák je špecializovaný nástroj pre čisto vytiahol podvalov. To môže urobiť pražec odstránenie jemnejšie a menej práce. Špeciálne flush zem 1/2 cm čeľuste môžu ľahko hrýzť pražce bez hmatník daing.

[STRING HNOJÍV] - Reťazec, Hnojív je jedinečný nástroj, ktorý vám umožní presunúť reťazce mimo hmatník a držať ich pri práci na podvalov. Najlepší darček pre gitaristu alebo luthier najlepšie udržiavať svoje gitary. Vhodný pre elektrickú gitaru, akustickú gitaru, basu a drumbľa a tak ďalej.

[HMATNÍKOM STRÁŽE A BRÚSENIE KAMEŇA] - Navrhnutý s brúsenie kameňa chrániť svoju gitaru alebo basu hmatník z poškriabaniu alebo daing, zatiaľ čo podanie a leštenie. Na brúsenie kameňa je skvelý spôsob, ako Stlačiť do podvalov. Zodpovedá pražce dať pekný zaoblený profil. Nápad na krku, hmatník pražec drôt leštenie.

[UŽITOČNÝ NÁSTROJ] - Gitara Luthier Nástroje Súpravy,Užitočné luthier tool kit pre Gitaru, Bass Drumbľa Banjo opravy a údržbu.

[REŤAZCE HNOJÍV] - String hnojív sa hodí za krku gitary, zachytiť uvoľniť nitky a dať vám priestor na podanie, čistenie, leštenie alebo svetlo opravy.

Farba:Multicolor

Materiál:ABS+nehrdzavejúcej ocele

Obsah Balenia:

1 x String Fréza

1 x Leštené Nástroj

2 x Hmatníkom Stráže

2 x String Hnojív

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Najpredávanejší