"Vďaka za to, že súčasťou našej svadby" Šišku Papier Svadobné Angažovanosť v Prospech Tašky Cukrovinky,Sušienky - Bielej alebo Hnedej D06

"Vďaka za to, že súčasťou našej svadby" Šišku Papier Svadobné Angažovanosť v Prospech Tašky Cukrovinky,Sušienky - Bielej alebo Hnedej D06

SKU: b154

Nový produkt

€4.14 €3.93
Štítky: lama papier taška, batman papierové tašky, muži cookie, šišku machin, upečené sušienky taška, hnedá kabelka, ruru cookie taška, prehoz tapety, kovové papier taška, wal papier biely.

Description Tieto zimné prospech tašky bude ideálny pre vaše pečivo v tejto sezóne. Sú tiež skvelé pre candy formou bufetu. Vaši priatelia a hostia sú určite ocenia špeciálne málo dotýka na vašej akcii! - Veľkosť: Balenie: 8x15cm = 50pcs set 10x15=25pcs set 13x18=25pcs set 16x24=10pcs set Ďakujem za pohľad a prosím, dajte mi vedieť, ak máte akékoľvek otázky! Pls poradí a daj mi poznámka:budete potrebovať meno a dátum ,vďaka. späť >>Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

Platby:

>>akceptujeme kreditné karty, real-time bankové prevody a offline platby. môžete si zvoliť jeden z nich za to zaplatiť.

Doprava:

>>máme veľa transportov. dodávame s DHL, EMS, hongkong post ,singpost, swisspost, signpost doprava atď.. V rozmedzí doprava zadarmo, Budeme vybrať rôzne poštovné podľa rôznych krajín, aby sa zabezpečilo, najrýchlejší produktov do vašich rúk.

Návrat Polity:

>>ak chcete vymeniť položky, ktoré ste dostali, prosím, kontaktujte nás do 7 dní od prijatia objednávky. by ste mali platiť za dodatočné poplatky. a majte sa položky sa vráti uchovávajte v pôvodnom stave.

Spätná väzba:

>>keďže vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie rozvoja. úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi položky. naozaj dúfam, že sa vám to páči. ak nie ste spokojní s tým, prosím, napíšte nám, budeme sa snažiť službu, ktorú do 24 hodín.

Kontaktujte nás:

>>Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete akúkoľvek pomoc, neváhajte a kontaktujte nás! Ďakujeme!


  • vzor: List
  • Materiál: Sulfátový Papier
  • Príležitosti: Svadobné & Zapojenie
  • Číslo Modelu: d06

Súvisiace produkty

Najpredávanejší