Muži Polarizované TR90 slnečné Okuliare Retro Anti-UV Jazdy Vodič Čierne Okuliare Okuliare Obdĺžnik Odtiene Mužov Oculos masculino Muž

Muži Polarizované TR90 slnečné Okuliare Retro Anti-UV Jazdy Vodič Čierne Okuliare Okuliare Obdĺžnik Odtiene Mužov Oculos masculino Muž

SKU: b137

Nový produkt

€14.08 €11.41
Štítky: čierne lesklé slnečné okuliare, lesk obdĺžnik slnečné okuliare, obdĺžnik slnečné okuliare muž, vintager obdĺžnik slnečné okuliare, sklo multifokálne, matný slnečné okuliare black, colnels slnečné okuliare, shinu okuliare, tin slnečné okuliare, súčasťou slnečné okuliare.

SHINU Mužov Polarizované TR90 slnečné Okuliare Retro Anti-UV Jazdy Vodič Čierne Okuliare Okuliare Obdĺžnik Odtiene Mužov Oculos masculino Muž SH2002 Prosím, skontrolujte si veľkosť, skôr než si objednáte. tento model je väčšie rozmery. pre väčšie tváre.

C1 MUŽOV POLARIZOVANÉ slnečné OKULIARE, ŠOŠOVKY

C2 MÓDNE tr90 polarizované slnečné OKULIARE, šošovky 1.1 mm

C5 Brown Gradient polarizované šošovky, slnečné OKULIARE mužov

ak potrebujete, aby prispôsobené krátkozrakosť, slnečné okuliare pre tento model . môžeme to urobiť. stačí vaše právo na predpis. objektív farby. farba rámu

Vďaka za nákup ZHANZHAO (vrátane produktov značky SHINU, MEDELONG, KUDEE a UOOUOO). Dúfam, že budete spokojní s našimi výrobkami a služby. Prosím, buďte taký láskavý, vedieť, že budete potrebovať asi týždeň, aby sa adaptovať na nové okuliare bez ohľadu na to, to je čítanie okuliare alebo krátkozrakosť, okuliare, Single-vízia alebo progresívna multifokálna šošovka. Je normálne cítiť trochu nepríjemné pocity, keď sa budete nosiť ju na začiatku. Ak sa stále cíti nepríjemne po jednom týždni, prosím, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis. Prosím, povedzte nám viac detailov, rovnako ako si môžete, aby sme mohli poskytnúť vám najlepší a správne riešenie v čase. Tak či tak, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomôžu zlepšiť vaše korekciu zraku ako spoľahlivý Čínskej značky predaj po celom svete.

SHINU ZNAČKY PRÍBEH

SHINU: malé a krásne Čínske okuliare značky.

SHINU Čínštine znamená visual otroctva, tak SHINU má vždy bol spáchaný na výrobu a prispôsobenie optické sklá súvisiace s víziou. Boli sme prvýkrát zaregistrované v Číne v roku 2015 a registrované v USA, UK, Nemecko, Rusko a Brazília v roku 2016. Dúfame, že viac Boha (kupujúcich) môže podporiť nás a dajte nám možnosť poskytnúť lepšie produkty a služby.

Od založenia SHINU, vždy sme trvali na kvalitu a servis. Našim hlavným produktom je optická funkcia okuliare, ktoré je takmer cenu jednu desatinu z kamenného obchodu, ale zachováva rovnakú kvalitu a servis. Takže v posledných štyroch rokoch, náš predaj rastie, ale stále nie je veľký zisk. Spokojnosť zákazníka a uznanie produktov a služieb je naším cieľom.


 • Oddelenie Meno: Dospelý
 • Okuliare Typu: Slnečné okuliare
 • Názov Značky: SHINU
 • Štýl: Obdĺžnik
 • Šošovky Materiál: Polaroid
 • Šošovky, Optické Atribút: Polarizačný
 • Objektív Výška: 48 mm
 • Objektív Šírka: 56MM
 • Materiál Rámu: Acetát
 • Položka Druh: Okuliare
 • Pohlavie: MUŽI
 • Číslo Modelu: sh2002

Súvisiace produkty

Najpredávanejší