25 X 30 cm Vianočný Stromček Železa Vňaťou Star Lesk Treetop Hviezda S String Svetlá na Vianočné Party Dekorácie Vianoce Dekor (Zlatá)

25 X 30 cm Vianočný Stromček Železa Vňaťou Star Lesk Treetop Hviezda S String Svetlá na Vianočné Party Dekorácie Vianoce Dekor (Zlatá)

SKU: b1295

Nový produkt

€17.39 €10.09
Štítky: vianočný stromček vňate veľká hviezda, keramické vianočné hviezda, kábel lesk, lesk lano, kábel zlato, led star, jeruzalem vianočné hviezda, xmas tree top anjel, zlaté lano, opona led star.

Popis Táto položka je hviezda tvarované svetlo s drziakom základňu pre umiestnenie na vrchol Vianočného stromčeka. Vyrobené z jemného železa, drôty potiahnuté nad lesk zlatého prášku, je ľahký a umelecké. S 20 teplá biela Led reťazec svetlo, to bude dať vypnúť úžasný svetelný efekt, ktorý ide celkom dobre s atmosféru oslavy.

Funkcia

- Farba: Zlatá

- Materiál: železo

Veľkosť: 25 x 30 cm

- String svetlá: 2.3 m, 20 svetlá

- Svetlo rozteč: 10 cm

- Napätie: 3V

- Osvetlenie farba: teplá biela

- Farebná teplota: 2700-3200K

- Batérie: 3 AA batérie

- Vodotesný hodnotenie: IP20

- Hviezdy sú vyrobené z povrch jemných železa, drôty a jeho povrch je pokrytý zlatý prášok, hľadá ušľachtilý a luxus.

- Štandardná veľkosť padne väčšina Vianočné stromčeky. Jar base uľahčuje inštaláciu hviezdou v hornej časti Vianoce strom.

- Miesto v hornej časti Vianočný stromček priamo, a to sa vytvoriť romantickú a vrelú atmosféru, aby vaše pracovné stretnutia a večierky.

- Vhodné pre zdobenie váš domov, všetky druhy strany alebo bar, skvelé ako dar pre obe rodiny a priateľov, najmä pre deti.

- Batériu(vyžadujúce 3 AA batérie) napájanie 20 LED svetlá, a môžete zapnúť svetlá zapnuté/vypnuté do priestoru pre batérie.

Balenie zoznam

1 x 25 x 30 cm Vianočný Stromček Vňaťou Hviezda


  • Súbor Typ: No
  • Tému Vzor: Hviezda
  • Typ Veľkoobchod: No
  • Číslo Modelu: vianočný stromček vňaťou hviezda
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Svetelný: Áno

Súvisiace produkty

Najpredávanejší